УКРГАЗБАНК обрав своїм консультантом міжнародний банк у Нью-Йорку

УКРГАЗБАНК обрав Broad Street Capital Group – міжнародний приватний торговий банк Нью-Йорку – своїм консультантом з розширення американсько-українських торговельних операцій та співпраці з американським Експортно-імпортним банком (US Exim).

«Ми зробили вибір на користь Broad Street, адже це компанія з 25-річним досвідом на українському ринку. Крім того, фахівці цієї установи – експерти з питань прямих іноземних інвестицій, транскордонних ринків, а також стратегій торговельного фінансування в країнах з економікою, що розвивається. Тож ми впевнені у плідному результаті нашої співпраці», – зазначив Голова Правління УКРГАЗБАНКУ Кирило Шевченко.

Зі свого боку, компанія Broad Street усебічно сприятиме УКРГАЗБАНКУ закріпити його лідерські позиції у торговельному фінансуванні України. Так,  Broad Street співпрацюватиме з US EXIM для розширення поточних фінансових та страхових відносин Банку, проведення гарантійних операцій та співфінансових послуг для українських компаній, що імпортують товари та послуги із США.  Зокрема, Broad Street разом із УКРГАЗБАНКОМ проведуть серію тренінгів “Вільно з US Exim”, аби навчити потенційних українських та американських клієнтів доступним варіантам фінансування торгівлі та інструментам, що зменшують політичні та торгові ризики.

«Пишаємося, що зможемо долучитись до розширення торговельних відносин між США та Україною, – прокоментував Олександр Гордін, співзасновник і керуючий директор компанії Broad  Street Capital Group, – ми впевнені, що зможемо розробити для Банку потужну програму фінансування торгівлі з US EXIM».

Posted in News.